ūyczy Grażyna i Stanisław Marzec wraz z pracownikami firmy GAZBUT
ūyczymy Państwu wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych radości i wszelkiej pomyślności
ūyczliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku
Drogi szefie,Panie Patryku