ūyczą: Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy SM "Hutnik"
Wesołych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i samych sukcesów
Przepraszam wiem, że mogłam inaczej
Oraz pomyślności w Nowym 2025 Roku