I znowu zima, znowu są Święta, a każdy Święta
Z okazji nadchodzących Świąt życzymy Państwu sukcesów
ūyczy Barbara Adamkowska
ūyczenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia
Zarząd PGKiM i IGKiM w Inowrocławiu