By dobrocią w domu naszym zamieszkało
Niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu,trosk i zmartwień
Ię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szós
Panienki młodej, co da ci miłości
Wesołych Świąt życzy Ania