Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spokojnych, ciepłych chwil spędzonych w gronie na
Wesołych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzą B.A.J.J. Rosa
Życzy Andrzej z Mamą
Wszystkiego najlepszego na te święta Bożego Narodzenie źyczę Wszystkiego najlepszego na te świ
Niech napełnią Was pozytywną energią